Serwis

DataCorp - Serwis

Wszystko z jednej ręki!

DataCorp wypracowało najwyższy poziom wiedzy w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Znamy procesy klienta, wiemy o co chodzi i dzięki temu tworzymy szybkie, niezawodne rozwiązania.

W wymianie myśli z wymagającymi klienta, każdy korzysta z naszej mobilności, elastyczności i niezwykle bezpośredniego kontaktu. Ścisła współpraca na przestrzeni wielu lat pomaga zrozumieć, co się dzieje: Co się zmienia w firmie, jak dostosowywać systemy IT? Znajdujemy rozwiązania z praktyki dla praktyki. Jesteśmy tak szybcy, jak tego potrzebujesz!

Jednocześnie uważnie obserwujemy rynek w naszych obszarach pracy. Co nowego, co jest ważne, co pomaga radzić sobie w przyszłości? Możesz być pewien, że zawsze służymy naszym poradom najnowsze doświadczenia.

Skutkuje to długim łańcuchem usług, od zagadnień przedsprzedażowych po instalację i nasze wewnętrzne wsparcie. Obejmuje to webinaria, warsztaty, kursy szkoleniowe (na Twoim systemie lub w naszej siedzibie, na miejscu lub w formie transmisji internetowej), prezentacje oraz zaawansowane oferty wdrożeniowe i wsparcia. Oferujemy to, czego potrzebuje rynek.

Projektujemy nasze oferty i rozważania projektowe tak, aby były proste i łatwe w zarządzaniu: oznacza to, że zamówienie nie wymaga wiele wysiłku, a my zaczynamy pracować w nieskomplikowany sposób. Nasze usługi są tak samo innowacyjne, jak nasze oferty. Dzięki temu masz najwyższe możliwe korzyści i zawsze masz partnera, który jest do Twojej dyspozycji.

Zyskaj najlepszy Serwis

Najlepsze rozwiązania informatyczne w chmurze.

 • Consulting

  Wyjaśnimy Twoje wymagania, rozważymy Twoje środowisko IT i zaproponujemy najlepsze możliwe podejście i rozwiązanie. Najwyższym priorytetem jest zabezpieczenie wydatków na utrzymanie środowiska systemu IT w rozsądnych granicach, zapewnienie bezpieczeństwa IT i to, że wszystko jest wykonalne po rozsądnych kosztach.

 • Wybór oprogramowania i doradztwo

  Doradzamy, które rozwiązania programowe są odpowiednie dla Twojego indywidualnego przypadku: w oparciu o konkretne mocne i słabe strony różnych dostawców, wybierzemy dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązanie. W ścisłej współpracy z Tobą dokonamy wszelkich niezbędnych zmian w oprogramowaniu. Zapewniamy licencje, dzięki którym upewniamy się, że ilość jest prawidłowa, że wszędzie, gdzie jest to możliwe, stosowane są tanie pakiety i rabaty oraz że możesz zawsze pracować z pewnością prawa.

 • Proof of Concept - Dowód Koncepcji

  W ramach proof of concept nasi specjaliści wyjaśniają z Państwem najważniejsze pytania: czy możliwa jest zaplanowana struktura rozwiązania, czy wszystkie funkcje są podane zgodnie z życzeniem, czy cały system spełnia wymagania, dla których został opracowany i czy jest zgodny z IT środowisko? Eliminujemy ostatnie błędy, dokonujemy niezbędnych poprawek i dostosowań - dzięki temu wiemy, że system można ustawić zgodnie z życzeniem i że działa!

 • Realizacja

  Nasi specjaliści pracują z umiejętnościami, doświadczeniem, cierpliwością i wyczuciem. Instalujemy rozwiązanie, konfigurujemy je dokładnie do Twoich celów i dostosowujemy do Twojego środowiska IT. Celem jest, aby Twoje rozwiązanie działało w danym środowisku i przyniosło dokładnie pożądane rezultaty.

 • Wsparcie

  Otrzymasz kompleksowe, polskojęzyczne wsparcie dla naszych rozwiązań. Na życzenie i po konsultacji także w sprawie innych rozwiązań. Wsparcie udzielane jest bezpośrednio przez naszych ekspertów na różnych wybranych poziomach (SLA). Zwykle masz jedną lub kilka osób kontaktowych. Dbamy o to, aby dostawcy wsparcia znali Twój system lub, najlepiej, aby go skonfigurowali. Zapewnia to znaczne korzyści w zakresie czasu i jakości. W razie potrzeby włączamy wsparcie producenta, śledzimy przypadki i nie odpuszczamy - zawsze masz DataCorp jako kontakt. Zajmujemy się sprawami i czasami trudną komunikacją z nieznajomymi. Wsparcie i tym podobne można łatwo, szybko i łatwo zamówić i zafakturować za pomocą pakietów usług (flexService).

Migracja do chmury

Przenieś kluczową infrastrukturę do chmury

Zwiększysz bezpieczeństwo kluczowej infrastruktury przenosząc ją do chmury

Prywatna chmura

Własne centrum obliczeniowe w chmurze

Zbudujemy dla Ciebie własną chmurę VMware vSphere.

logo vmware

Serwery w chmurze

Korzystaj z serwerów w chmurze

Twoje serwery zainstalowane w chmurze są bezpieczniejsze. Uzyskaj dostęp z każdej lokalizacji.

Cloud Backup

Kopia zapasowa w chmurze

Zapisuj przynajmniej jedną kopię zapasową w chmurze

Cloud File Server

Serwer Plików w chmurze

Zapisuj wszystkie pliki w chmurze. Podłącz chmurę do każdego komputera.

Cloud File System

System Plików w chmurze

Korzystaj z najszybszego systemu plików w chmurze stosującego strumieniowe przesyłanie plików. Podłącz najszybszą chmurę do każdego komputera.

Cloud Archive

Archiwum w chmurze

Przechowuj bezpiecznie dokumenty w archiwum w chmurze.

Umów się z nami na indywidualną rozmowę

Masz pomysł i chcesz omówić jego realizację?

Zaproponuj nam termin w dzień powszedni w godzinach 9-17

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy